8 - 10 - 2023

GMINA - KROKOWA

NORDA Kaszëbë 

NORDA Kaszëbë - Gmina Krokowa

Młodsza siostra Kaszëbë Runda to właśnie NORDA Kaszëbë. Formuła imprezy jak zawsze bez jakiejkolwiek klasyfikacji z przepiękną trasą zaczynającą się w gm. Krokowa. Dwa dystanse szosowe oraz jeden gravel'owy (szutry, drogi leśne i polne). Najdłuższy to PROFESOR, średni to DOKTOR i najkrótszy MAGISTER. Cała trasa oczywiście przebiega od bufetu do bufetu, aż do samej mety. Impreza jest dofinansowana ze środków Gminy Krokowa. Partnerem jest także Nadleśnictwo Wejherowo.

Biuro - START - META

Parkingi - Krokowa

Przyjeżdżasz samochodem? Zaparkuj zatem na jednym z dostępnych parkingów w obrębie centrum Krokowej. Z parkingu na rowerze dojedź do biura Startowego po pakiet, a potem do strefy START. Parkingi znajdziesz TUTAJ.

ATRAKCJE i EXTRAsy

Zapraszamy na NORDA Kaszëbë całe rodziny. W oczekiwaniu na Twój finisz, dla osób towarzyszących, a zwłaszcza dzieci, przygotowaliśmy atrakcje. Wszystkie zlokalizowane w obrębie mety honorowej tj. Zamku w Krokowej. Mamy nadzieję, że nudy nie będzie, dla każdego kto do Krokowej przybędzie. 


PARK SAFARI 🌳🦅 to czas eksploracji najciekawszych miejsc Zamkowego Parku w formie spaceru. Podglądanie ptaków i rozpoznawanie drzew. Obserwacja "hoteli dla pszczół", łowienie ryb etc.
ZAMEK 🕍 Zwiedzanie Zamku Krokowa. Indywidualna wycieczka po komnatach, tarasach i korytarzach to niebywała atrakcja dla dzieci i dorosłych. Tajemnice, anegdoty i ciekawe historie 👑🏰🎠⚜️ jak z bajki.
Oprócz tego Zamkowa Restauracja to świetna metoda na głoda. My polecamy pyszne śniadania (wymagana wcześniejsza rezerwacja tel. 605 333 269) oraz Rowerowy Krem z pomidorów. Rewelacja!